change blog language
jak znalezc tanie odziez w shein

Jak szybko znaleźć tanie ubrania w SHEIN [2022]

Jeśli szukasz tanich ubrań w SHEIN, aby zamówienie, które składasz nie kosztowało Cię dużo pieniędzy, w tym artykule wyjaśnię, jak znajduję tanie ubrania w SHEIN.

Author of the article: Olalla Mellado Digital editor of trends.

Kiedy spotykamy SHEIN po raz pierwszy, uświadamiamy sobie, że ubrania są naprawdę tanie, znacznie więcej niż w innych sklepach. Jednak mijają dni i kiedy robimy kilka w SHEIN, widzimy, że czasami są niższe ceny, a czasami wyższe, w zależności od momentu i dostępnych ofert. Zwykle korzystamy z dostępnych rabatów, kuponów, kart podarunkowych i punktów, ale mimo to to nam nie wystarcza i chcemy za niewielką cenę zaopatrzyć się w ubrania, aby kupić dużą ilość.

Może być też tak skończyły Ci się punkty i nie masz kuponów i nie masz wyboru, jak tylko znaleźć najtańsze ubrania w SHEIN, jakie możemy znaleźć i to właśnie wyjaśnię Ci w tym artykule.

Jak znaleźć tanie ubrania w SHEIN

Ponieważ rozumiem, jak skomplikowane jest szukanie ubrań w SHEIN, ponieważ mają one zbyt wiele różnych produktów, ja' powiem Ci, jakie są najszybsze sposoby znalezienia tanich ubrań w SHEIN bez poświęcania godzin:

  • Kupuj w przeciwnych sezonach: Najlepszym sposobem na znalezienie taniej odzieży w SHEIN, który obowiązuje we wszelkiego rodzaju sklepach, jest zakup ubrań z innego sezonu. Na przykład, jeśli jesteś zimą, czas kupić letnie ubrania, ponieważ letnie ubrania będą znacznie tańsze. Oczywiście działa to na początku lub w połowie sezonu, a jeśli chcesz to zrobić pod koniec sezonu, to najprawdopodobniej wprowadzają już ubrania na kolejny sezon i nie są tak tanie jak możemy się spodziewać.

  • Wyprzedaż Flash: dobrze znana jest wyprzedaż SHEIN Flash, która jest niczym innym jak kategorią tymczasowych ofert odzieży, którą SHEIN ma na swojej stronie internetowej i odnawia się okresowo, aby wprowadzać nowe modele odzieży i uzupełniać braki w magazynie. Wyprzedaż SHEIN Flash można znaleźć na stronie głównej serwisu.

  • Sprzedaż: w tradycyjnych okresach wyprzedaży w styczniu i czerwcu SHEIN również ma sekcję z ofertami odzieży, która różni się od sekcji z ofertami flash.

  • Filtrowanie przedmiotów: najzwyklejszy sposób znalezienia tanich ubrań w SHEIN filtruje według ceny. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć „Filtry” i jeśli korzystasz z aplikacji SHEIN, przewiń w dół i przesuń maksymalną cenę do maksymalnej, którą chcesz zapłacić. Kliknij zaakceptuj, a produkty przecenione zostaną wyświetlone.

    Na stronie internetowej SHEIN procedura jest podobna, a produkty są automatycznie doładowywane. Możesz to filtrować w dowolnej kategorii niewyraźnie.

  • Wszystko za mniej niż 5 euro: w kategorii sprzedaż znajdują się trzy sekcje „Wszystko za mniej niż 5 euro”, „Wszystko za mniej niż 10 euro” i „Wszystko za 15 euro". Te 3 sekcje pokażą Ci bezpośrednio tanie ubrania ze wszystkich kategorii SHEIN.

  • Poszukaj podstaw: podstawy zawsze były najtańsze ubrania, więc jeśli chcesz znaleźć tanie ubrania w SHEIN, powinieneś poszukać podstaw, ponieważ trendy są droższe. Te podstawowe ubrania charakteryzują się tym, że są ubraniami bez ozdób i nadruków.

  • Kupuj ubrania z niewielką ilością materiału: im dłuższe lub szersze ubrania, które kupisz. mają wyższą cenę za koszt materiału, który to pociąga za sobą, co powoduje, że musisz kupować drożej. Dlatego w filtrach możesz zmienić długość na „Krótki”, aby zobaczyć ubrania, które normalnie będą w stylu croptop.

Dodatkowa wskazówka, znalezienie tanich ubrań w SHEIN

Na koniec dam ci jeszcze jedną dodatkową wskazówkę, aby znaleźć tanie ubrania w SHEIN i którą zna każdy ekspert użytkownika SHEIN.

Kiedy filtrujesz produkty SHEIN, co zawsze powinieneś robić, ponieważ jeśli nie masz problemów ze znalezieniem produktów, powinieneś wiedzieć, że nie wszystkie produkty w sklepie pojawiają się z tymi cechami i takim filtrowaniem.

Podobnie, gdy korzystasz z wyszukiwarki, nie pojawią się wszystkie ubrania, które odpowiadają na to wyszukiwanie. Nie znamy przyczyny, ale może to wynikać z tego, że nie w pełni rozumieją, czego szukamy, ponieważ SHEIN nazywa tę odzież w inny sposób.

Dlatego najprostszą rzeczą jest to, że szukasz ubrania a stamtąd odwiedź powiązane artykuły pod komentarzami, aby znaleźć inne artykuły, które mogą Ci się spodobać, jeśli przefiltrujesz kategorie i nie znajdziesz niczego, co lubisz.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o SHEIN, polecam Ci kontynuuj czytanie artykułów, które znajdziesz na blogu.