change blog language
vinted jak otrzymuje pieniadze

Jak otrzymać zapłatę na Vinted za łatwą sprzedaż [2022]

Chcesz wiedzieć, jak szybko odebrać pieniądze od Vinted? Niezależnie od tego, czy prowadziłeś już sprzedaż na Vinted, czy chcesz wiedzieć, jak zacząć, powinieneś wiedzieć.

Author of the article: Olalla Mellado Digital editor of trends.

Najlepszą częścią sprzedaży w aplikacji odzieży używanej Vinted jest zbieranie pieniędzy, naszych zarobków z każdej z tych sprzedaży.

Otrzymywanie pieniędzy od Vinted jest naprawdę łatwe, po prostu przeczytaj ten artykuł, aby poznać wymagania i procedurę, którą należy wykonać.

Jak otrzymam pieniądze na Vinted?

Gdy dokonasz co najmniej jednej sprzedaży w aplikacji z odzieżą używaną Vinted i biorąc pod uwagę, że klient musiał potwierdzić, że jego zamówienie było prawidłowe, gdy dotarło, pieniądze trafią bezpośrednio do Twojego portfela Vinted.

Gdy pieniądze znajdą się w Twoim portfelu, możesz je wydać na inne zakupy na Vinted lub przelać je na swoje konto bankowe bez prowizji (jeśli chcesz je przelać do Paypal, przeczytaj poniżej).

Ważne jest również, aby wiedzieć, że aby przelać pieniądze z Vinted, nie musisz osiągnąć żadnej minimalnej kwoty, więc nie ma żadnych wymagań.

Jak przenieść pieniądze z Vinted na swoje konto bankowe?

Aby przelać pieniądze z Vinted na swoje konto bankowe, musisz wykonać następujące czynności:

  1. Dostęp do użytkownika Vinted.

  2. Kliknij ikonę profilu.

  3. Kliknij „Moje saldo”.

  4. Kliknij przycisk transferu.

Czy mogę przelać pieniądze z Vinted do Paypal?

Obecnie nie jest możliwe przelanie pieniędzy z Vinted do Paypal, tylko kupujący mogą płacić za pomocą Paypal w przypadku, gdy zamówienie jest śledzone i nie jest spersonalizowane przez sprzedawcę.

Niemożność przelania pieniędzy z zarobków sprzedawcy Vinted na konto Paypal wynika z tego, że Vinted chce zapewnić legalność sprzedającym i dlatego nie zachęca do przesyłania pieniędzy do Paypal, ponieważ oświadczenie Paypal zyski sprzedawców zwykle nie istnieją ze względu na niewielką kontrolę prawną stanów nad dochodami w Paypal.

Jeśli jednak nie chcesz dodawać własnego konta bankowego do Vinted, ponieważ mu nie ufasz, i wiedząc, że nie możesz użyć Paypal do przelania pieniędzy zarobionych na sprzedaży na Vinted, zawsze możesz utworzyć konto bankowe, z którego korzystasz tylko w Internecie i masz mniejsze ryzyko wykrycia.

Jak widać, proces otrzymywania pieniędzy w Vinted sprowadza się do dokonania sprzedaży, potwierdzenia przez użytkowników, że wszystko jest w porządku, a następnie kliknięcia przycisku, aby przelać pieniądze na konto bankowe.

Ale wciąż istnieje wiele innych wpisów na blogu, które trzeba przeczytać na temat Vinted i jego tajników.