change blog language
vinted neveikia

Vinted neveikia, kas gali nutikti? [Ir kaip tai pataisyti]

Vinted pateikia man klaidų ir aš nežinau, kaip jas ištaisyti. Jei atsidūrėte tokioje situacijoje, kai APP ar Vinted svetainė neveikia gerai, laikas išanalizuoti situaciją, išspręsti šią problemą ir tęsti pardavimą bei pirkimą Vinted.

Author of the article: Olalla Mellado Digital editor of trends.

Vinted neatsidarys? Turite problemų perkant ar parduodant? Kyla problemų gaunant mokėjimą arba sekant užsakymus? Atėjo laikas išsiaiškinti, kodėl Vinted neveikia.

Įdomu tai, kad prieš bandydami išspręsti problemą ar klaidą, dėl kurios Vinted neveikia, paprašykite kitų žmonių, kurie naudojasi programa ar žiniatinkliu, kad sužinotų, ar jie turi tokias pačias problemas ir taisyklę. kad tai paties „Vinted“ problema.

Tiesa, visose APP kartais būna klaidų, nes kažkas buvo neteisingai sukonfigūruota sistemoje arba laukiama vidinių APP ar žiniatinklio struktūros ar kodo pakeitimų, todėl daugelis vartotojų perka arba Vinted pardavėjai pradeda veikti. matyti klaidas ir susimąstyti, kas vyksta su Vinted.

Ką daryti, jei Vinted neveikia?

Kai Vinted neveikia, galime imtis įvairių metodų, kad išspręstume šias „problemas“, kurios gali priklausyti nuo mūsų pačių ir mūsų įrenginio:

 1. Patikrinkite interneto ryšį
  Kartais galite gauti pranešimą, kad kilo problema su internetu, todėl įdomu prisijungti ir atjungti internetą nuo savo mobiliojo telefono, kad pamatytumėte, ar šis pranešimas dingsta.

  Daugeliu atvejų šis pranešimas yra dažna „Vinted“ klaida ir tikėtina, kad jis rodomas visiems, nes iš tikrųjų tai yra APP, kuri tuo metu turi problemų.

 2. Atnaujinkite naršyklę
  Jei naudojate „Vinted“ iš savo naršyklės ir matote, kad kiekvieną kartą naršyklėje atidarius žiniatinklį, naršyklė užsidaro beveik automatiškai arba neveikia tinkamai, Rekomenduojame atnaujinti naršyklę arba visada naudoti „Google Chrome“, kad įsitikintumėte, jog turite moderniausią ir naujausią naršyklę.

 3. Patvirtinkite savo paskyrą
  Galbūt pirmą ar antrą kartą įeinate į „Vinted“ ir tokiu atveju, jei nepatvirtinote paskyros iš el. svetainėje arba pirkti ar parduoti. Turite ieškoti patvirtinimo el. laiško, kuris buvo išsiųstas į el. pašto dėžutę, ir spustelėkite, kad patvirtintumėte el. paštą.

 4. Atidaryti ir uždaryti APP
  Jei, pavyzdžiui, Vinted APP užstringa ir matote, kad ji neveikia, nes lieka tuščia arba nesvarbu, kiek kartų spustelėsite , atrodo, kad ji niekur nedingsta, uždarykite šią APP savo mobiliajame telefone ir vėl atidarykite, kad pamatytumėte, ar ji veikia.

 5. Pakeiskite slaptažodį
  Jei prisijungiate prie „Vinted“ ir matote, kad negalite jo pasiekti, gali būti, kad neteisingai atsimenate savo slaptažodį, todėl galite jį pakeisti ir tiesiog įveskite kitą spustelėdami Pamiršote slaptažodį? ir atkurkite jį, kad įvestumėte iš naujo.

 6. Priverstinis aptikimas ir išvalykite talpyklą
  Šis „Vinted“ problemų sprendimo triukas galioja, kai naudojate „Vinted“ savo mobiliojo telefono APP. Tai daroma, kai APP pateikia klaidų dėl talpyklos saugyklos, ty duomenų, kurie buvo išsaugoti naudojant ankstesnį APP naudojimą.

  Pasiekite savo mobilųjį telefoną į Nustatymai >> Tvarkyti programas >> Vinted >> Priverstinis aptikimas >> Išvalykite talpyklą ir viskas! Pabandykite dar kartą atidaryti APP, kad sužinotumėte, ar ji veikia, o jei ne, toliau bandykite šiame sąraše esančius triukus.

 7. Įdiegti ir pašalinti APP
  Jei APP jums neveikia, atlikus visus ankstesnius veiksmus, radikaliausias būdas išspręsti galimas problemas yra pašalinti APP, kad ją įdiegtumėte iš naujo.

Situacijos ir sprendimai, kai Vinted neveikia

Be anksčiau pateiktų sprendimų, kuriuos galite atlikti, kai APP neveikia, yra ir kitų problemų, dėl kurių „Vinted“ gali pateikti klaidą ir kurios kiekviena iškyla konkrečioje situacijoje:

 1. Pataisyti neatnaujintą užsakymų stebėjimą
  Jei ką tik išsiuntėte užsakymą ir matote, kad „Vinted“ neatnaujina užsakymų stebėjimo, nieko negalite padaryti. O Vinted kartais ilgiau užtrunka, kol pokalbyje su klientu parodo, kur yra ką tik išsiųstas užsakymas.

  Tai dažniausiai nutinka dėl to, kad „Vinted“ sistema stringa arba sulėtėja dėl didelio stebėjimo užsakymų kiekio, tiesiog palaukite!

  Jei jis neatnaujinamas po 24 valandų, turite paskambinti siuntų įmonei, kuriai palikote siuntinį išsiųsti.

 2. Negalite įdiegti APP
  Jei ji neleidžia įdiegti „Vinted APP“ savo mobiliajame telefone, greičiausiai taip yra todėl, kad jūsų mobiliajame telefone nepakanka atminties, todėl galite ištrinti kai kurias programas, kurių nenaudojate, arba ištrinti vaizdus kad būtų vietos šiai APP.

  Jūsų mobilusis telefonas taip pat gali būti senas, todėl jis neleidžia įdiegti APP. Tokiu atveju galite jį naudoti tik, pavyzdžiui, iš žiniatinklio savo kompiuteryje.

 3. Tai neleidžia atnaujinti APP
  Jei norite užtikrinti APP saugumą ir pirkinių bei APP naudojimo saugumą, Vinted APP atnaujinimas yra privalomas savo mobilųjį. Bet jei norite atnaujinti, bet tai neleidžia, visada galite pašalinti APP ir įdiegti ją iš naujo.

Tikrai galiu tai pataisyti, kai Vinted neveikia

Visada bus atvejų, kai Vinted neveikia problema priklausys tik nuo jūsų ir kitų, kai negalėsite nieko padaryti, nes tai vidinė „Vinted“ problema.

Tikrai, akimirkų, kai Vinted neveikia, nėra daug, o jei problema priklauso nuo Vinted, galime juos turėti kartą per mėnesį po 2 ar 3 valandas dėl atnaujinimų ir kitų pavienių atvejų. .


Jei šis straipsnis buvo naudingas ir pavyko ištaisyti klaidas naudodami „Vinted“, pats laikas pasinaudoti visomis šios APP funkcijomis ir parduoti arba nusipirkti dėvėtus drabužius už geriausią kainą .